Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN 3.1.0

Bezpieczeństwo i oszczędności

Hotspot Shield VPN to aplikacja na iPhone, która zapewnia nam bezpieczeństwo podczas korzystania z hotspotów WiFi oraz umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy na transferze danych. Jeśli obawiamy się o swoją prywatność lub chcemy oszczędzić ilość przesyłanych danych, to Hotspot Shield VPN będzie jak znalazł. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szyfrowane połącznie VPN
  • Kompresja danych
  • Kalkulator kosztów transmisji danych

Wady

  • Przydatna tylko w określonych okolicznościach
Więcej

Bardzo dobry
8

Hotspot Shield VPN to aplikacja na iPhone, która zapewnia nam bezpieczeństwo podczas korzystania z hotspotów WiFi oraz umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy na transferze danych. Jeśli obawiamy się o swoją prywatność lub chcemy oszczędzić ilość przesyłanych danych, to Hotspot Shield VPN będzie jak znalazł.

Hotspot Shield VPN to aplikacja, która zapewnia nam bezpieczeństwo i prywatność w publicznych hotspotach WiFi. Dzieje się tak dzięki przysłaniu wszystkich danych poprzez połączenie VPN. Aplikacja chroni w ten sposób naszą tożsamość i nasze IP.

Hotspot Shield VPN pomaga także zaoszczędzić nasze pieniądze, jeśli nasza taryfa na przesył danych nie zaspokaja wszystkich naszych potrzeb. Aplikacja Hotspot Shield VPN kompresuje napływające do nas dane poprzez własne serwery. Mamy możliwość wybrania trzech stopni kompresji. Do aplikacja oblicza ile zapłacimy za przesłane już dane wedle taryfy jaka nas obowiązuje. Takie rozwiązanie przyda się w roamingu.

Hotspot Shield VPN daje nam jeszcze jedną ciekawą opcje. Odblokowuje dostęp do zablokowanych serwisów (Facebook, YouTube, itp.), jeśli oczywiście znajdujemy się w takim miejscu, gdzie takie praktyki są stosowane.

Mailing do klientów

Hotspot Shield VPN

Download

Hotspot Shield VPN 3.1.0